Rusça Kursu

Rusça Kursu
Rusça Kursu Eğitim Programı

Akıcı, Özgün ve Fonetik Bir Dil: Rusça…

Rusya, altyapısı, kaynakları, insan gücü ve daha pek çok özelliği ile dünyanın saygın ülkelerinden bir tanesidir. Aksan olarak da son derece akıcı ve hoş bir aksana sahiptir. Slav dilleri arasında en çok konuşulan dillerden birisi olan Rusça, Rus dili ve edebiyatında da dünyaya yön vermiş bir dile sahiptir. Tolstoy, Gorki, Puşkin ve daha pek çok dünya yazarı çıkartmış bir dildir. Rusça, beyin jimnastiği yapabileceğiniz interaktif bir dildir. Fonetiği ve artikülasyonu da son derece etkilidir. Yazıldığı gibi konuşulan bir dil olduğu için öğrenilmesi de zor değildir. Alfabesi kolay olan Rusça’nın gramer kısmında destek almak gereklidir. Rusça’nın en yaygın kullanıldığı ülkeler Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Belarus’tur.

Rusça, karmaşık bir alfabeye ve karmaşık dilbilgisi yapısına sahiptir. Bunu doğru bir şekilde çözümlemek için eğitim almak gerekir. İş hayatınızda, eğitim hayatınızda ve sosyal hayatınızda bu dilin etkinliği büyüktür. Özellikle uluslararası şirketlerde çalışan bireyler için çok daha önemli bir dildir. Yine kurumsal şirketlerin çalışanlarının kişisel gelişimi için dolaylı olarak şirketin başarısı için de Rusça bilmek son derece önemlidir.

İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi yoğun kullanılan dil, özellikle uluslarası iş ilişkilerinde son derece etkin bir role sahiptir. Son yıllarda Rusça’nın önemi daha da artmıştır. Ticari ilişkilerin yoğunluğu nedeni ile profesyoneller, öğrenciler ve daha pek çok topluluk bu dili öğrenmek için harekete geçmektedir.

Rusça dil kursları 6 seviyeden oluşmaktadır.

A1 Başlangıç ,

A2 Temel,

B1 Alt Orta,

B2 Orta,

C1 Alt İleri, 

C2 İleri Seviye, 

Rusça Kursu Eğitimlerinizde, Hızlı ve Etkili Sonuçlar için Hemen Formu Doldurun. Size Özel Programlar Hakkında Bilgi Verelim