Ortaokul İngilizcesi

Ortaokul İngilizcesi
Ortaokul İngilizcesi Kursu

Ortaokul İngilizcesi Kursu Programı, ingilizceyi sevdirmeyi amaçlayan ve kullandığı öğrenci merkezli aktiviteler aracılığıyla ingilizceyi ders olmaktan çıkaran programdır. İngilizce konuşmanın önündeki en büyük engel formül ezberleme üzerine kurulu gramer temelli eğitimdir. Eğitim sisteminin esas amacı öğrencinin hedeflenen dilde iletişim kurmasını (konuşma ve anlama) sağlamaktır.

Öğrencilerimizin pratikle ve İngilizceyle sosyalleşerek ingilizce konuşma akıcılığı kazanmalarının sağlanması hedeflenmektedir.Okul derslerine de yardımcı olacak programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hem okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmekte hem de özgüveni yüksek ve İngilizceyi seven öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Öğrencilerimiz okul derslerinde İngilizce başarılarını arttırarak, İngilizce kullanımındaki özgüveni yaşıtlarına göre yükselecek, arkadaşlarıyla ve yabancılarla İngilizce İletişim kurmaktan çekinmeyecek, İngilizce derslerinde ve günlük yaşantısında kendilerini daha özgüvenli ve rahat hissedeceklerdir.

Ortaokul ve lise öğrencileri kendi yaş grup ve seviyelerinde farklı sınıflarda İngilizce eğitim alırlar. Ana hedef İngilizce bilgisini arttırmak ve gelecekte karşılaşacakları İngilizce hazırlık atlama sınavlarında ve eğitim hayatlarında karşılacakları İngilizcede başarılı olmalarını sağlamaktır.
 

Çocuklarınızın Erken Yaşlarda İngilizce Eğitimini Alarak Hayat Boyu Kolaylıkla Kullanabilmesi İçin Hemen Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçin. Fırsatları Kaçırmayın.