Fransızca Kursu

Fransızca Kursu
Fransızca Kursu Eğitim Programı

Ezgisel ve Romantik Bir Dil: Fransızca…

Fransa, Avrupa’nın Latin ülkelerinden bir tanesidir. Kültürü, tarihi güzellikleri, doğası ile benzersiz bir ülkedir. Başkenti Paris olan bu büyülü yer, her şehri ile insanı kendine hayran bırakmaktadır. Bu ülkeyi ve bu ülkenin şehirlerini daha iyi anlamak için dil bilmek son derece önemlidir. İster eğitim için ister kariyer için ister sosyal hayat için… İkinci ya da üçüncü bir dil bilmek, daha çok insan tanımak ve şehirlere bir insan için benzersiz bir deneyimdir. Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, sizin dil öğrenmeye dair tüm beklenti, hayal ve isteklerinizi gerçekleştirmektedir.

Fransızca, ezgisel ve romantik bir dildir. Sabit bir vurgu ile konuşulan bir dil değildir. Zarif ve melodik bir dildir. Kelimenin anlamına bağlı olarak vurgulu olan bir dildir. Belçika, Kanada, Tunus, Cezayir ve daha pek çok ülkede konuşulan bir dildir.

Bir Lehçe’nin Bir Dünya Diline Dönüşmesi…

Fransızca, ilk önce bir lehçeydi ve daha sonra dünya üzerinde pek çok ülkede, pek çok insanın konuştuğu bir dünya diline düştü. Biz, sizi bu dünya dili ile buluşturmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Fransızca eğitim alanında sizlere ayrıcalıklı ve özel bir eğitim sunmaktadır. Gramer bilgisi, konuşma, yazma, okuma alanlarındaki didaktik ve özgür eğitim stili ile fark yaratan kurumumuz, sizi bu dilin büyülü dünyasına davet ediyor. Profesyoneller, öğrenciler, yeni bir dil öğrenmek isteyenler… Herkes bu eğitime katılabilir ve kişisel gelişimine, değişimine çok önemli bir dokunuş yapabilir. İş hayatında ya da sosyal hayatta bir dil bilmek her anlamda sizi yükseğe çıkartacak bir olgudur.

Fransızca, dünya üzerinde 50-54 ülkenin dili olarak konuşulmaktadır. Avrupa’nın en çok konuşulan dillerinden olan Fransızca, aynı zamanda da en çok öğrenilen diller sıralamasında ilk başlardadır. Uluslararası diplomatik, ticari ve kültürel bir dildir.

Fransızca Coğrafyasına Adım Atın!

Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, temel dillerin eğitim ve öğretiminde lider bir rota çizmektedir. Köklü geçmişi ve profesyonel eğitim kadrosu ile kurumsal alt yapısı ile tercih edilirliği her zaman üst sıralarda olan bir kurumdur. Fransızca eğitimi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.Fransızca Kursu Eğitimlerinizde, Hızlı ve Etkili Sonuçlar için Hemen Formu Doldurun. Size Özel Programlar Hakkında Bilgi Verelim.