İlkokul İngilizcesi

İlkokul İngilizcesi
İlkokul Düzeyine İngilizce Kursu Programı

Erken yaştan itibaren İngilizce öğrenmeye başlamak çocuklar için gelecekte büyük avantaj sağlıyor. Özellikle çocuklar için ingilizce kurslarında verilen ve okuldaki ingilizce müfredatına destek olan ingilizce eğitiminde çocuklar özgüven kazanıyorlar. Ve ilerleyen yaşlarda İngilizce eğitimlerinde sorun yaşamıyorlar.

Çocuklar için ingilizce eğitiminde, önceliğimiz ingilizce dilini sevdirmektir. Çocuklar için yaratıcı dil öğrenme yöntemleri uyguladığımız seviyelerine göre belirlenmiş sınıflarımızda, İngilizce düşünmeyi öğretiyoruz. 

Okul derslerine de yardımcı olarak müfredatlandırılmış programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hem okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmekte hem de özgüveni yüksek ve İngilizceyi seven öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. 

İlköğretim ingilizcesi kursu ile öğrencilerimiz sosyalleşerek ingilizce konuşma akıcılığı kazanmaları sağlanacak, Okul derslerinde İngilizce başarılarını arttırarak, İngilizce kullanımındaki özgüveni yaşıtlarına göre yükselmektedir.

Yabancı Dil Öğrenmenin Gerekliliği

Dil bir iletişim aracıdır. Bir toplumda yaşayan bireyler birbirleriyle aynı dili konuşarak iletişim kurarlar. Bugün hızla gelişen ve değişen dünyamızda diğer uluslarla da iletişim sağlamak zorundayız. Başka bir deyişle, diğer ülkelerle her alanda bilgi alışverişi yapabilmek, ekonomik ilişkilerimizi yürütebilmek ve kendi düşüncelerimizi ifade edebilmek için ana dilimizden başka en az bir yabancı dili bilmek zorundayız.

Günümüzde ekonomik ve teknolojik gelişmeler sonucunda, İngilizce neredeyse tüm ülkelerde kullanılan “dünya dili” haline gelmiştir. Bu nedenle ülkemizde de yabancı dil öğretimi daha çok İngilizce öğretimi üzerinde yoğunlaşmıştır.


Çocuklarınızın Erken Yaşlarda İngilizce Eğitimini Alarak Hayat Boyu Kolaylıkla Kullanabilmesi İçin Hemen Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçin. Fırsatları Kaçırmayın.