Hızlandırılmış İngilizce

Hızlandırılmış İngilizce
Hızlandırılmış İngilizce Kursu

Hızlandırılmış İngilizce programımız, ingilizce seviyeniz ne olursa olsun İngilizce becerilerinizi geliştirmek için hızlı, eğlenceli ve etkili bir çözüm sunmaktadır. 

Pendik İngiliz Kültür'ün Sunmuş Olduğu Hızlandırılmış İngilizce Kursu ile İngilizce Seviyeniz Ne Olursa Olsun Kısa Sürede Hızla Uzmanlaşmak İsteyen Öğrenciler İçin Hazırlanmış Eğitim Programıdır. 

Kurs, hızlı biçimde İngilizce'de akıcılık kazanmanız ve günlük İngilizce'de sizlere faydalı olacak gramer ve kelimeleri öğrenmenize imkan sağlar. İstediğiniz sürede eğitim alabilir ve bu şekilde gelecekteki akademik ve profesyonel hayatınızda fırsatlarınızı artırabilirsiniz.

Yeni Bir Ay Yeni Bir Kur

Hızlandırılmış ingilizce eğitimlerimizde yoğun bir program uygulanmaktadır. Öğrencilerimiz hafta içi her gün devam ettikleri eğitimleri ile her ay bir seviye tamamlayarak diğer seviyeye geçerken, sürekli ingilizce konuşulan ve pratik yapılan bir ortamda olmaları sağlanarak kısa sürede istenilen seviyelere gelmeleri sağlanmaktadır. Sürekli İngilizce ile etkileşim halinde olmaları seviyelerini hızlıca geçmelerinin yanı sıra kalıcı bir ingilizce hakimiyetine sahip olmalarına olanak sağlamaktadır.

Zamanınızın Çok Değeri Olduğunu Biliyoruz 

Hayatınızda amaçlarınıza ulaşmak için sürekli zamanla yarışmanız gerekli. Zamanınız Değerli! Artık Zaman Kaybetme!

Hemen Formu Doldurun. Hızlandırılmış ingilizce programı ile ingiliziceni hızlı bir şekilde ilerlet. Kampanyaları Kaçırma. 


Pendik İngiliz Kültür İngilizce Kursunda, tüm sınıf eğitimleri 6 - 9 kişilik sınıflarda geniş ve ferah bir ortamda verilmektedir. İngilizce kursları, hafta içi ve hafta sonu sabah ve akşam olarak etmektedir. Size uygun saat dilimine göre tercih yapabilirsiniz. Ya da uygun esnek saatli ingilizce eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca kulüp aktivitelerimizle eğitiminizi destekleyerek ingilizcenizi hızlıca geliştirirsiniz.