İngilizce Yaz Okulları

İngilizce Yaz Okulları
İngilizce Yaz Okulu Programları

İngilizcenizi geliştirmek için en eğlenceli ve etkili yol çocuklar ve gençler için İngilizce yaz kurslarımıza katılmaktır. Gençler için İngilizce kursları oldukça popülerdir çünkü İngilizce dünyada milyonlarca kişinin konuştuğu, özel ve profesyonel yaşamda her geçen gün giderek büyüyen öneme sahip bir dildir.

Öğrenciler seviyelerine göre gruplara seviye tespit sınavı sonrasındaki sonuca göre dahil edilir. Dil derslerimiz, bir yandan temel dil bilgisi ve kelime haznesini geliştiren diğer yandan da iletişim becerileri ile temel becerilere (Konuşma, Yazma, Okuma ve Dinleme) odaklanan ilgi çekici aktiviteler içerir. Materyallerimiz çocuklar ve gençler için özel olarak tasarlanmıştır ve konu merkezli bir müfredat aracılığıyla proje tabanlı ilgi çekici faaliyetler sunmaktadır.


Yaz dönemleri tatil ile geçtiği için öğrencilerin anlama ve algılama oranları daha yüksek bir dönemdir. İngilizce yaz okulları öğrencilerin yıl içinde veya daha önceden öğrenmiş olduğu bilgileri unutmamalarını, pekiştirmelerini ve yeni bilgileri öğrenmelerini sağlar.