Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, Pendik Dil Kursu, Pendik Yabancı Dil Kursu, İstanbul Dil Kursu

Şubelerimiz

İstanbul - Pendik

Adres:Doğu mahallesi 23 Nisan Caddesi No: 64 Pendik / İstanbul
Telefon:+90 (216) 506 1 506
E-Posta:pendik@ingilizkultur.com

Kocaeli - Gebze

Adres:Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 2 Gebze - Kocaeli
Telefon:+90 (262) 643 03 35
E-Posta:gebze@ingilizkultur.com

Adana - Çukurova

Adres:Çok Yakında açılıyor.
Telefon:+90
E-Posta:cukurova@ingilizkultur.com

Adıyaman

Adres:Hacı Ömer Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No:34
Telefon:+90 (507) 127 24 97
E-Posta:adiyaman@ingilizkultur.com

Afyon

Adres:Marulcu Mahallesi Yeşilyol Caddesi No:12 K.4-5-6
Telefon:+90 (272) 212 04 08
E-Posta:afyon@ingilizkultur.com

Amasya

Adres:Şeyhcui Mahallesi Kemal Nehzoroğlu Sokak
Telefon:+90 (542) 333 19 18
E-Posta:

Ankara - Batıkent

Adres:Kentkoop Mah. 1862 sokak Başkentliler Yapı E-2/6
Telefon:+90 (312) 250 39 39
E-Posta:batikent@ingilizkultur.com

Ankara - Keçiören

Adres:Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Makbule Sokak. No: 57
Telefon:+90 (312) 318 88 88
E-Posta:kecioren@ingilizkultur.com

Ankara - Kızılay

Adres:Atatürk Bulvarı No:107/67 Kat: 1Engürü İş Hanı
Telefon:+90 (312) 435 66 66
E-Posta:ankara@ingilizkultur.com

Antalya - Kepez

Adres:Ulus Mah. Namık Kemal Bulvarı No:6 K:3 D: 3-4
Telefon:+90 (242) 335 09 07
E-Posta: kepez@ingilizkultur.com

Antalya - Lara

Adres:Metin Kasapoğlu Cad. Ercivan İş Merkezi
Telefon:+90 (242) 321 33 50
E-Posta: lara@ingilizkultur.com

Antalya - Merkez

Adres:Özgürlük Bulvarı Makro Market Kavşağı
Telefon:+90 (242) 312 54 00
E-Posta:antalya@ingilizkultur.com

Aydın

Adres:Ramazanpaşa Mah. Semt Hükümet Bulvarı No:33
Telefon:+90 (256) 214 95 00
E-Posta:aydin@ingilizkultur.com

Aydın - Söke

Adres:Konak Mah. Karaoğlu Sokak. No:1 K:3
Telefon:+90 (256) 512 77 43
E-Posta:soke@ingilizkultur.com

Balıkesir

Adres:Kızılay Caddesi No: 9
Telefon:+90 (266) 249 19 79
E-Posta:balikesir@ingilizkultur.com

Balıkesir - Bandırma

Adres:Haydar Çavuş Mh. Kırkmerdiven Sk. No:3
Telefon:+90 (266) 715 36 36
E-Posta:bandirma@ingilizkultur.com

Bursa

Adres:F.Çakmak Cad. No:33/1 Fomara
Telefon:+90 (224) 224 34 36
E-Posta:bursa@ingilizkultur.com

Çanakkale

Adres:İsmetpaşa Mh. Uyanık Sk. No:11 Merkez
Telefon:+90 (286) 213 22 44
E-Posta:canakkale@ingilizkultur.com

Çanakkale - Biga

Adres:İstiklal Mh. Mustafa Aksekili Sk. No:41/2
Telefon:+90 (286) 316 56 66
E-Posta:biga@ingilizkultur.com

Denizli

Adres:Hüseyin Yılmaz Cd. No:56 K: 1
Telefon:+90 (258) 211 21 11
E-Posta:denizli@ingilizkultur.com

Diyarbakır

Adres:Ekinciler Cd. Ceyşa Plaza K:4 No: 7-8
Telefon:+90 (412) 229 29 04
E-Posta:diyarbakir

Düzce

Adres:İstanbul Cd. Necip Güney Sk. No:3
Telefon:+90 (380) 411 15 15
E-Posta:duzce@ingilizkultur.com

Edirne

Adres:Kocasinan Mh. Sadık Ahmet Cd. 28/c
Telefon:+90 (284) 236 44 04
E-Posta:edirne@ingilizkultur.com

Erzincan

Adres:Nusret Çetinkaya Cd. Berk Plaza K: 3
Telefon:+90 (446) 224 40 20
E-Posta:erzincan@ingilizkultur.com

Fethiye

Adres:Taşyaka Mh. 138 Sk. No: 2A K: 1
Telefon:+90 (252) 612 01 23
E-Posta:fethiye@ingilizkultur.com

Isparta

Adres:Mimar Sinan Cd. HSBC üstü K: 4
Telefon:+90 (246) 233 05 15
E-Posta:isparta@ingilizkultur.com

İstanbul - Ataşehir

Adres:Halk Cd. Metin Sk. No: 2
Telefon:+90 (216) 470 01 71
E-Posta:atasehir@ingilizkultur.com

İstanbul - Bakırköy

Adres:Ebuziya Cd. Bilgi Sk. No: 5
Telefon:+90 (212) 660 06 05
E-Posta:bakirkoy@ingilizkultur.com

İstanbul - Beşiktaş

Adres:Eski Yıldız Cd. No: 6-8
Telefon:+90 (212) 261 80 80
E-Posta:besiktas@ingilizkultur.com

İstanbul - Çekmeköy

Adres:Çavuşbaşı Cd. Meysan İş Merkezi No: 2/1
Telefon:+90 (216) 640 20 99
E-Posta:cekmekoy@ingilizkultur.com

İstanbul - Göztepe

Adres:Fahrettin Kerim Gökay Cd. No: 119
Telefon:+90 (216) 330 01 36
E-Posta:goztepe@ingilizkultur.com

İstanbul - Kadıköy

Adres:Halitağa Cd. Vahap Bey Sk. No:20/ 1-2
Telefon:+90 (216) 349 69 65
E-Posta:kadikoy@ingilizkultur.com

İstanbul - Erenköy

Adres:Şemsettin Günaltay Cd. No:135 K:4
Telefon:+90 (216) 463 17 18
E-Posta:erenkoy@ingilizkultur.com

İstanbul - Maltepe

Adres:Çağlayan Sk. Ahmet Turan İş Merk. No:1 K: 4
Telefon:+90 (216) 383 41 85
E-Posta:maltepe@ingilizkultur.com

İstanbul - Halkalı

Adres:Merkez Mh. Pınar Sk. No:21 D:1
Telefon:+90 (212) 500 34 10
E-Posta:halkali@ingilizkultur.com

İstanbul - Nişantaşı

Adres:Rumeli Cd. Zeki Bey Apt. No: 80 K:2/6
Telefon:+90 (212) 296 39 30
E-Posta:nisantasi@ingilizkultur.com

İstanbul - Taksim

Adres:İmam Adnan Sk. No: 19
Telefon:+90 (212) 292 40 40
E-Posta:taksim@ingilizkultur.com

İstanbul - Tuzla

Adres:Postahane Mh. Tahhaffuzhane Cd. No: 20/A
Telefon:+90 (216) 395 08 88
E-Posta:tuzla@ingilizkultur.com

İstanbul - Sancaktepe

Adres:Eski Ankara Cd. No: 72/2
Telefon:+90 (216) 642 26 43
E-Posta:sancaktepe@ingilizkultur.com

İzmir - Alsancak

Adres:1462 Sk. K:5-6-7 No: 2
Telefon:+90 (232) 422 55 70
E-Posta:alsancak@ingilizkultur.com

İzmir - Buca

Adres:Uğur Mumcu Cd. No:27/1
Telefon:+90 (232) 440 74 74
E-Posta:buca@ingilizkultur.com

İzmir - Bornova

Adres:Fevzi Çakmak Cd. No: 62
Telefon:+90 (232) 343 44 43
E-Posta:bornova@ingilizkultur.com

İzmir - Gaziemir

Adres:Abdullah Arda Meydanı No: 34 K: 3
Telefon:+90 (232) 251 32 32
E-Posta:gaziemir@ingilizkultur.com

İzmir - Karşıyaka

Adres:Tuna Mh. 1710 Sk. No: 9
Telefon:+90 (232) 381 76 36
E-Posta:karsiyaka@ingilizkultur.com

Kahramanmaraş

Adres:Mevlana Cd. K: 2
Telefon:+90 (344) 413 33 12
E-Posta:elbistan@ingilizkultur.com

Konya

Adres:Beyazıt Mh. Hüsnü Aşk Sk. No: 101
Telefon:+90 (332) 350 67 67
E-Posta:konya@ingilizkultur.com

Manisa

Adres:Doğu Cd. No: 12
Telefon:+90 (236) 238 58 38
E-Posta:manisa@ingilizkultur.com

Mersin - Merkez

Adres:Gmk Bulvarı Mezitli
Telefon:+90 (324) 357 23 23
E-Posta:mersin@ingilizkultur.com

Mersin - Tarsus

Adres:Abdi İpekçi Cd. No: 117/2
Telefon:+90 (324) 613 44 33
E-Posta:tarsus@ingilizkultur

Niğde

Adres:Karabulut Sk. No: 62/1
Telefon:+90 (388) 290 13 03
E-Posta:nigde@ingilizkultur.com

Ordu

Adres:Bucak Cd. No:5 K: 4-5
Telefon:+90 (452) 666 51 51
E-Posta:ordu@ingilizkultur.com

Samsun

Adres:Gazi Cd. No: 53 K:6 İlkadım
Telefon:+90 (362) 233 33 70
E-Posta:samsun@ingilizkultur.com

Sivas

Adres:Eskikale Mh. Sirer Cd. No: 23
Telefon:+90 (346) 224 53 11
E-Posta:sivas@ingilizkultur.com

Tekirdağ

Adres:Öğretmenler Cd. No: 14
Telefon:+90 (282) 264 14 20
E-Posta:tekirdag@ingilizkultur.com

Uşak

Adres:Durak Mh. Akbur Sk. No:35
Telefon:+90 (276) 224 34 48
E-Posta:usak@ingilizkultur.com

Aydın - Kuşadası

Adres:Muammer Ülgen Sk. No: 18/11
Telefon:+90 (256) 612 23 32
E-Posta:kusadasi@ingilizkultur.com

Copyright © 2014 - Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu. Tüm Hakları Saklıdır.