Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, Pendik Dil Kursu, Pendik Yabancı Dil Kursu, İstanbul Dil Kursu

Eğitimlerimiz/ Genel İngilizce

Genel İngilizce

Genel İngilizce

Genel İngilizce İle Her Detayı Öğrenin 

Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, (British Culture) kurguladığı “ öğretim şeması” ile profesyonel eğitim stratejileri geliştirip, bu stratejileri sizin hayal gücünüz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirmektedir. İngilizce alanında yüksek kariyer hedefleyen her birey, Genel İngilizce eğitimini tanışmalıdır. Dil haritasında en yoğun kullanılan ve  her ülkede konuşulan İngilizce, diğer dillerin önemin de hızlandıran bir yapıdadır.

İngilizce, kolay öğrenilebilen bir dildir. İngilizcede kelimelerin herhangi bir cinsi yoktur. Gramer yapısı size Latin alfabesinin avantajlarını sunar. Sembolik bir dil olmadığı için, çizgiler ya da şekiller  yoktur.  Avrupa dilleri arasında öğrenimi hızlı ve kolay olan bir dildir. Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları size özgürce konuşabileceğiniz, özgürce yazabileceğiniz bir dil armağan etmektedir.

 

Kusursuz Bir Aksan, Akıcı Bir Konuşma ve Benzersiz Bir Deneyim…

Genel İngilizce, tüm yönleri ile kavranması gereken bir dildir. Hem aksan olarak, hem cümle yapısı olarak hem telaffuz olarak… Kişisel gelişimin bir ölçüsü olarak gösterilen ve kendini geliştirmek ile doğru orantılı olan İngilizce, kariyerinizdeki ölçüyü de belirlemektedir. İş başvurusunda, yüksek lisans başvurusunda hatta staj başvurusunda dahi pek çok kurum İngilizce bilgisi ve yeteneğini şart koşmaktadır.

Hangi meslek grubunda olursanız olan, fakültenin hangi bölümünden mezun olursanız olan mutlaka öğrenilmesi gereken bir dildir. Öğrenme aşamasında yapılacak en doğru ve en önemli hamle ise doğru bir dil okulu ile çalışmaktır. Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ‘’ okuma, dinleme yazma ‘’ becerilerinizi mükemmel seviyeye getirirken en önemli aşama olan ‘’ konuşma’’ aşamasını da kusursuz bir şekilde öğretmektedir.

 

Her Çağın Anahtarı: İngilizce… 

İngilizce, her çağın anahtar dilidir. Ufkunuzu geliştiren, bakış açınızı zenginleştiren, eğitim hayatınızı yükselten, kariyerinize yol açan son derece önemli ve etkili bir dildir. Genel İngilizce ile her kapı size kolaylıkla açılacaktır. Dünya üzerinde 50’nin üzerinde ülkede 350-400 milyon kişinin konuştuğu İngilizce, size bambaşka bir ifade dili sunacaktır.

Genel İngilizce, hayatın her alanında size benzersiz ayrıcalıklar ve faydalar sağlayacaktır. Kişisel başarıların ya da kurumsal başarıların en büyük gücü iletişimdir. Kuvvetli ve çok yönlü iletişim kuran her kişi ya da kurum mutlak başarıya ulaşacaktır. Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, size bu başarının anahtarını sunmaktadır.

Eğitim Hakkında Bilgi Al

Küresel Ölçek

Temel Kullanıcı

A1

Konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir.

Kendini ya da başkalarını tanıtabilir, bu bağlamda, nerede oturduğu, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzeri temel sorular yoluyla iletişim kurabilir.

Somut gereksinimlerini karşılayabilmek adına bilinen, günlük ifadeleri ve çok temel deyimleri anlayabilir ve kullanabilir.

A2

Basit bir dil kullanarak kendi özgeçmişi ve yakın çevresi hakkında bilgi verebilir ve anlık gereksinimleri karşılayabilir.

Bildiği, alışılmış konularda doğrudan bilgi alışverişinde bulunarak basit düzeyde iletişim kurabilir.

Kişisel, aile, alışveriş, iş ve yakın çevre ile ilgili konularda çok sık kullanılan temel deyimleri ve cümleleri anlayabilir.

Bağımsız Kullanıcı

B1

Yaşadığı olayları ve deneyimlerini aktarabilir; düşlerinden, umutlarından ve isteklerinden söz edebilir, görüşlerini ve planlarını kısaca nedenleriyle ortaya koyabilir.

Kişisel ilgi alanları doğrultusunda ya da bildiği konularda, basit, ancak fikirler arası bağlantıların oluşturulmuş olduğu metinler yoluyla kendini ifade edebilir.

Seyahatlerde, dilin konuşulduğu yerlerde karşılaşılabilecek çoğu durumların üstesinden gelebilir. Günlük yaşamda, işte ya da okulda, sık karşılaştığı ve tanıdık olduğu konulara dayalı yazılı ve sözlü ifadeleri ana hatlarıyla  anlayabilir.

B2

Farklı konularda, ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde kendini ifade edebilir ve bir konunun olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya koyarak kendi bakış açısını yansıtabilir.   

Çok zorlanmadan, belli ölçüde doğal ve akıcı bir dil kullanarak anadilde konuşan birisiyle iletişim kurabilir. 

Soyut ve somut konulara dayalı karmaşık metinlerin ana fikrini anlayabilir, kendi uzmanlık alanı olan konularda teknik tartışmalar yürütebilir.

Yetkin Kullanıcı

C1

Karmaşık konularda, bağlantıların ve ilişkilerin açıkça ortaya konduğu, iyi yapılandırılmış, ayrıntılar içeren metinler yoluyla kendini akıcı bir şekilde ifade edebilir.

Dili akademik ve mesleki amaçlar için ve günlük yaşamda esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir.

Gereksinim duyduğu ifadeleri fazla zorlanmadan bularak kendini doğal ve akıcı bir şekilde ifade edebilir. Farklı yapıya sahip uzun ve karmaşık metinleri anlayabilir ve bu metinlerdeki dolaylı anlatımları ve imaları fark edebilir.

C2

Akıcı bir dil kullanarak kendini tam anlamıyla ifade edebilir. Karmaşık durumlarda bile kendini ifade ederken ince anlam farklarından yararlanabilir. 

Farklı yazılı ya da sözlü kaynaklardan edindiği bilgiyi özetleyebilir, bu kaynaklara dayalı olarak bir tartışmayı yapılandırabilir, akıcı ve doğal bir anlatım ile sunabilir.

Duyduğu ve okuduğu her şeyi kolayca anlayabilir.

Copyright © 2014 - Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu. Tüm Hakları Saklıdır.